تیک آبی تلگرام

فهرست مقاله

نحوه گرفتن تیک آبی کانال تلگرام

کانال‌های تلگرام ابزاری قدرتمند برای رساندن پیام شما به تعداد نامحدودی از مخاطبان هستند، اما چگونه می‌توان تیک آبی کانال تلگرام را دریافت کرد؟

روش گرفتن نشان تأیید یا همان تیک آبی تلگرام (Telegram Verified Badge) با دیگر شبکه‌های اجتماعی تفاوت زیادی دارد. در این مقاله، علاوه بر آموزش چگونگی گرفتن نشان تأیید تلگرام، برخی کانال‌های تأیید شده توسط تلگرام را نیز معرفی کنیم.

تیم تلگرام معمولاً ربات‌ها، گروه‌ها و کانال‌های رسمی فعال را که در دیگر شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک یا اینستاگرام، توئیتر و یوتیوب، حساب کاربری تأیید شده یا Verified Badge دارند، تأیید می‌کند.

به عنوان مثال اگر  کسب و کار – رسانه مورد نظر شما تیک آبی اینستاگرام یا Instagram verification و یا تیک آبی twitter را داشته باشد می‌توانید به راحتی و از طریق ربات تلگرام VerifyBot@ تیک آبی  کانال آن را در تلگرام دریافت کنید.

از سال ۲۰۱۵ نهادهای خبری و اشخاص معروف از کانال‌ها برای ارتباط با خوانندگان، طرفداران و سایر مردم استفاده می‌کنند. این اتفاق خصوصاً در آن دسته از کشورهایی که آزادی بیان محدودتری دارند نیز بیشتر است.

مقاله معرفی کانال های تیک آبی تلگرام را به شما پیشنهاد میکنم.

تیک آبی تلگرام

تیک آبی تلگرام چیست؟

تیک آبی تلگرام یک نشان آبی رنگ است که در کنار نام کاربری برخی از کاربران در پیام‌رسان تلگرام دیده می‌شود. این نشان به معنای آن است که حساب کاربری مورد نظر توسط تلگرام تأیید شده است. تأیید حساب کاربری در تلگرام به این معناست که تلگرام مطمئن شده است که حساب کاربری متعلق به یک شخص یا سازمان واقعی است.

با خدمات سفارش ساخت ربات تلگرام سایت اشلون  میتوانیم برای شما هر نوع ربات تلگرام پیشرفته و حرفه ای بسازیم.

چرا باید حساب کاربری تلگرام خود را تأیید کنیم؟

تأیید حساب کاربری در تلگرام مزایای زیادی دارد، از جمله:

 • افزایش اعتبار حساب کاربری: وجود تیک آبی در کنار نام کاربری باعث می‌شود که حساب کاربری شما معتبرتر و قابل اعتمادتر به نظر برسد.
 • جلوگیری از جعل هویت: تیک آبی به جلوگیری از جعل هویت حساب کاربری شما کمک می‌کند. این بدان معناست که دیگر نمی‌توان با استفاده از نام و عکس شما، حساب کاربری جعلی ایجاد کرد.
 • افزایش تعامل با کاربران: وجود تیک آبی باعث می‌شود که کاربران بیشتر با شما تعامل داشته باشند. این به این دلیل است که کاربران می‌دانند که با یک حساب کاربری واقعی در حال تعامل هستند.

مطالعه بیشتر: دیسیپلین چیست؟

نحوه گرفتن تیک ابی تلگرام

دانلود برنامه چک پروفایل تلگرام برای اندروید در ۵ قدم را برای شما آماده کرده ام.

اما نشان تأیید تلگرام چه کاربردی دارد و چگونه می‌توان آن را دریافت کرد؟

تیک آبی تلگرام، یکی از ابزارهای مهم برای تأیید هویت کاربران است. این نشان، نشانگر این است که کاربری که آن را دریافت کرده است، توسط تلگرام تأیید شده است و از اعتماد بیشتری در ارتباط با دیگر کاربران برخوردار است.

برای دریافت تیک آبی تلگرام ، کاربر باید ابتدا شماره تلفن خود را برای تلگرام تأیید کند و سپس از آن به عنوان شناسه استفاده کند. این فرایند ساده به کاربران امکان می دهد تا از ابزارهای پیام رسانی تلگرام با اعتماد بیشتری بهره ببرند و اطلاعات حساس خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

تیک آبی تلگرام ، به همراه برخی از سایر نشانگرهای تأیید هویت مانند نشان ستاره دار، نشانگری از اعتماد بیشتر کاربران به یکدیگر است. با این حال، تیک آبی به خصوص، به کاربران امکان می دهد تا با اعتماد بیشتری، اطلاعات حساس خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند و به راحتی با دیگر کاربران ارتباط برقرار کنند.

در کل، تیک آبی تلگرام، یکی از ابزارهای مهم برای اعتماد بیشتر کاربران به یکدیگر است و به کاربران امکان می دهد تا با اطمینان بیشتری از ارسال اطلاعات و پیام های خود به دیگران، از پلتفرم پیام رسان تلگرام بهره ببرند.

chatgpt چیست ؟ اگر میخواهید با هوش مصنوعی chatgpt و نحوه استفاده از آن در جهت گرفتن تیک آبی تلگرام ازش استفاده کنید مقاله معرفی chatgpt را مطالعه نمائید.

فیلم آموزشی نحوه گرفتن تیک آبی تلگرام 

در انتهای مقاله  نیز یک روشی برای گرفتن تیک ابی تلگرام خدمت شما معرفی کردم حتما تا انتها، مقاله را مطالعه کنید تا با روش های جدید گرفتن تیک آبی تلگرام بیشتر آشنا شوید.

ربات تیک آبی تلگرام چیست؟

ربات تیک آبی تلگرام، رباتی که توسط خود تلگرام برای گرفتن تیک ابی باید در انجا احراز هویت کرد. اطلاعات بیشتر درباره نحوه استفاده از این ربات جهت جهت تیک ابی می توانید فیلم آموزشی و این مقاله را تا انتها مطالعه کنید تا با روش های گرفتن تیک ابی تلگرام آشنا شوید. 

لینک ربات تیک ابی تلگرام : https://t.me/VerifyBot

ربات تیک آبی تلگرام

مزایای استفاده از ربات تیک آبی تلگرام

1- اعتبار و تأیید هویت

ربات تیک آبی تلگرام به کاربران امکان می‌دهد تا هویت و اعتبار خود را تأیید کنند. این امر به افزایش اعتماد کاربران به اطلاعاتی که افراد دیگر از آن‌ها دریافت می‌کنند، کمک می‌کند.

2- جلوگیری از تقلب و سوءاستفاده

با تأیید هویت کاربران، امکان تقلب و سوءاستفاده از اکانت‌های تلگرامی به حداقل می‌رسد. این اقدام به ایجاد فضایی امن و قابل اعتماد در محیط تلگرام کمک می‌کند.

دسترسی به ربات تیک آبی تلگرام

تیک آبی تلگرام

مدیر تلگرام گفت: اخیراً متوجه شده‌ایم که نوع تازه‌ای از کانال‌ها در میان کاربران محبوبیت پیدا کرده‌اند. کانال‌هایی که توسط وزارت بهداشت کشورهای مختلف دنیا همچون هند، مالزی و بسیاری از کشورهای دیگر ایجاد شده‌اند و از طریق تلگرام تلاش می‌کنند توصیه‌ها، هشدارها و تازه‌ترین اخبار مانند اخبار مرتبط با ویروس کرونا را در اختیار کاربران قرار دهند.

تیک آبی تلگرام

کانال Coronavirus Info برای اعلام اخبار به‌روز مرتبط با کرونا، کانال مؤسسه بلومبرگ با آی دی Bloomberg@ و همچنین کانال رسمی تلگرام با آی دی Telegram@  و کانال خبری تلگرام از جمله این موارد هستند.

به منظور کمک به کاربران برای تشخیص منابع معتبر خبری از جعلی، سازندگان رویکردی جدید را در پیش گرفته‌اند که گرفتن تیک آبی تلگرام را ساده‌تر و سریع‌تر می‌کند. اگر حساب کاربری تأیید شده در دیگر شبکه‌های اجتماعی دارید، کافی‌ست همین حالا از طریق ربات VerifyBot@ در ارتباط باشید تا هرچه سریع‌تر بتوانید تیک آبی تلگرام را دریافت کنید.

جهت آشنایی بیشتر با ربات های تلگرام مطالعه مقاله جامع آشنایی با ربات تلگرام در سایت اشلون را به شما پیشنهاد میکنم.

تیک آبی تلگرام - دلیل اصلی نیاز به داشتن تیک ابی احراز هویت
دوران کرونایی و اگاهی دادن و فیلتر اطلاعات درست دلیل اصلی احساس نیاز به احراز هویت کانال ها و داشتن تیک آبی تلگرام

دلیل اصلی پیدایش تیک آبی تلگرام

اطلاع رسانی به مردم

اطلاعات درست، قوی‌ترین سلاح مردم جهان برای مبارزه با ویروس کرونا است، حداقل تا زمانی که دانشمندان موفق به تولید واکسن شوند. برای اینکه تلگرام هم بتواند وظیفه خود را انجام دهد، با ارسال یک اعلان به کاربران کشورهای مختلف، از آنها می‌خواهد که عضو کانال‌های رسمی شده و اطلاعات به‌روز مربوط به ویروس کرونا را دریافت کنند.

تلگرام از تمام نهادهای بهداشتی رسمی دعوت می‌کند که به آگاه‌سازی مردم ادامه دهند. اگر شما هم از کارمندان وزارت بهداشت کشور خود هستید و می‌خواهید مردم را با کانال آن آشنا کنید، نخست کانال خود را با استفاده از ربات VerifyBot@ تأیید کرده و سپس از طریق آدرس ایمیل corona@telegram.org با تلگرام در ارتباط باشید.

استفاده از ربات VerifyBot جهت گرفتن تیک آبی تلگرام

برای اطمینان از اینکه کاربران می‌توانند اطلاعات مرتبط و درست مربوط به این ویروس را در کشور خود دریافت کنند، کانالی مخصوص ایجاد شده است که در آن می‌توان لیستی از منابع خبری رسمی در کشورهای مختلف را مشاهده کرد: Coronavirus Info

فعالسازی تلگرام پریمیوم: گرفتن تیک آبی تلگرام بدون نیاز به شبکه‌های اجتماعی

یکی از مزایای جدید و قابل توجه تلگرام، اشتراک پریمیوم تلگرام است که به شما اجازه می‌دهد تیک آبی رسمی تلگرام را دریافت کنید و به اعتبار و معتبریت خود در این پلتفرم افزوده تا به سطوح جدیدی از تعاملات آنلاین دست یابید.

گرفتن ایموجی تیک آبی تلگرام با اشتراک پریمیوم تلگرام

گام به گام به گرفتن آبی تلگرام با اشتراک پریمیوم تلگرام 

گام 1: تهیه تلگرام پریمیوم

برای شروع مراحل فعالسازی، ابتدا باید اشتراک تلگرام پریمیوم را تهیه کنید. این اشتراک به شما امکان استفاده از ویژگی‌های منحصربه‌فرد تلگرام را می‌دهد و به عنوان ابزاری قدرتمند برای بهبود تجربه کاربری شما عمل می‌کند.

گام 2: استفاده از ایموجی تیک آبی

با داشتن اشتراک تلگرام پریمیوم، شما می‌توانید از استیکرهای متنوع و جذاب استفاده کنید. در میان این استیکرها، ایمجوجی تیک آبی نیز جای دارد. با افزودن این استیکر به پروفایل خود، به راحتی می‌توانید به دیگر کاربران نشان دهید که حساب تلگرامی شما از تایید رسمی برخوردار است.

گام 3: افزودن ایموجی تیک آبی به پروفایل

پس از افزودن استیکر تیک آبی به لیست استیکرهای خود، کافیست وارد پروفایل تلگرامی خود شده و این استیکر را به‌عنوان یکی از استیکرهای پیش‌فرض خود انتخاب کنید. این کار نه تنها به ظاهر پروفایل شما جلوه‌ی خوبی می‌بخشد، بلکه اعتبار شما را در نظر دیگران افزایش می‌دهد.

پک ایموجی تیک آبی تلگرام در کنار نام پروفایل

نحوه‌ی خرید اشتراک تلگرام پریمیوم

برای خرید اشتراک تلگرام پریمیوم، می‌توانید از روش‌های مختلفی استفاده کنید. به تازگی، نسخه‌ی مستقل از اپلیکیشن تلگرام برای گوشی‌های اندروید منتشر شده است که از محدودیت‌های معمول نسخه‌های دیگر مستقل است. به علاوه، روش‌های مختلفی برای پرداخت و خرید اشتراک از طریق برنامه در دسترس هستند.

استفاده از تلگرام پریمیوم باعث می‌شود تا به کسب اعتبار بیشتری در این پلتفرم دست پیدا کنید. با گرفتن تیک آبی تلگرام، اعتبار حساب شما تأکید می‌شود و این امر می‌تواند در تعاملات شخصی و تجاری‌تان تأثیر به‌سزایی داشته باشد. از راهنمایی‌ها و مراحل ذکر شده در این مقاله برای فعالسازی تلگرام پریمیوم و گرفتن تیک آبی استفاده کنید تا از این امکانات بهره‌برداری کنید و در دنیای مجازی به موقعیت ویژه‌ای دست یابید.

مطالعه بییشتر:  ساخت پروکسی تلگرام: آموزش جامع ساخت پروکسی تلگرام در ۶ قدم

1. استفاده از کیبوردهای ایموجی:

 • کیبورد Gboard:
  • کیبورد Gboard را باز کنید.
  • به قسمت جستجو بروید و “تیک آبی” را جستجو کنید.
  • ایموجی تیک آبی را از لیست نتایج انتخاب کنید.
 • کیبورد SwiftKey:
  • کیبورد SwiftKey را باز کنید.
  • به قسمت Stickers بروید.
  • دسته “Symbols” را انتخاب کنید.
  • ایموجی تیک آبی را از لیست انتخاب کنید.
 • سایر کیبوردها:
  • بسیاری از کیبوردهای دیگر نیز ایموجی تیک آبی را ارائه می دهند.
  • برای پیدا کردن ایموجی تیک آبی در کیبورد خود، به قسمت جستجو یا بخش مربوط به ایموجی ها بروید.

2. استفاده از کد Unicode:

 • کد Unicode ایموجی تیک آبی U+2705 است.
 • می توانید این کد را در هر برنامه ای که از Unicode پشتیبانی می کند، مانند Notepad++ یا Microsoft Word، تایپ کنید.
 • سپس، کلیدهای Alt و X را به طور همزمان فشار دهید تا کد به ایموجی تیک آبی تبدیل شود.

3. استفاده از وب سایت های ارائه دهنده ایموجی:

 • وب سایت های زیادی مانند Emojipedia: https://emojipedia.org/ و Emojicombos: [نشانی وب نامعتبر برداشته شد] وجود دارند که ایموجی های مختلف را ارائه می دهند.
 • می توانید به این وب سایت ها مراجعه کنید و ایموجی تیک آبی را جستجو کنید.
 • سپس، می توانید ایموجی را کپی کرده و در هر برنامه ای که می خواهید استفاده کنید، پیست کنید.

4. استفاده از برنامه های تولید ایموجی:

 • برنامه های زیادی مانند Emoji Maker و Emoji Creator وجود دارند که به شما امکان می دهند ایموجی های خود را بسازید.
 • می توانید از این برنامه ها برای ایجاد ایموجی تیک آبی با رنگ و طرح دلخواه خود استفاده کنید.

نکته:

 • در برخی از برنامه ها و سیستم عامل ها، ممکن است ایموجی تیک آبی به درستی نمایش داده نشود.

توجه: من به هیچ عنوان دریافت تیک آبی جعلی تلگرام را تایید یا تشویق نمی‌کنم. تیک آبی جعلی نشان‌دهنده هویت جعلی یک حساب کاربری است و می‌تواند به فریب کاربران و سوءاستفاده از اعتماد آنها منجر شود.

روش‌های گرفتن تیک آبی جعلی تلگرام:

 • استفاده از ربات‌های تقلبی: برخی ربات‌های تلگرام وجود دارند که ادعا می‌کنند می‌توانند تیک آبی جعلی برای شما ایجاد کنند. این ربات‌ها معمولاً کلاهبرداری هستند و اطلاعات شخصی شما را سرقت می‌کنند.
 • خرید تیک آبی جعلی: برخی افراد سودجو تیک آبی جعلی را به کاربران می‌فروشند. این تیک آبی‌ها هیچ ارزشی ندارند و به راحتی توسط تلگرام شناسایی و حذف می‌شوند.
 • استفاده از برنامه‌های تقلبی: برخی برنامه‌های تقلبی وجود دارند که ادعا می‌کنند می‌توانند تیک آبی تلگرام را به شما بدهند. این برنامه‌ها معمولاً بدافزار هستند و به گوشی شما آسیب می‌رسانند.

عواقب استفاده از تیک آبی جعلی:

 • از دست رفتن اعتماد کاربران: اگر کاربران متوجه شوند که شما از تیک آبی جعلی استفاده می‌کنید، اعتماد خود را به شما از دست خواهند داد.
 • مسدود شدن حساب کاربری: تلگرام به طور مداوم در حال تلاش برای مقابله با تیک آبی جعلی است. در صورت استفاده از تیک آبی جعلی، حساب کاربری شما توسط تلگرام مسدود خواهد شد.
 • آسیب به شهرت: استفاده از تیک آبی جعلی می‌تواند به شهرت شما آسیب برساند.

راه‌های جایگزین برای دریافت تیک آبی تلگرام:

 • معتبر شدن توسط تلگرام: تلگرام به طور رسمی برخی حساب‌های کاربری مانند حساب‌های کاربری افراد مشهور، برندها و سازمان‌ها را تأیید می‌کند. برای دریافت تیک آبی رسمی تلگرام باید شرایط خاصی را داشته باشید.
 • استفاده از روش‌های قانونی: برخی روش‌های قانونی برای افزایش اعتبار حساب کاربری شما وجود دارد. به عنوان مثال، می‌توانید از وب سایت خود یا سایر شبکه‌های اجتماعی برای تأیید هویت خود استفاده کنید.

توصیه:

 • به هیچ عنوان از تیک آبی جعلی استفاده نکنید.
 • برای افزایش اعتبار حساب کاربری خود از روش‌های قانونی استفاده کنید.

چرا باید تیک آبی تلگرام داشته باشیم؟

تیک آبی تلگرام نشان‌دهنده اعتبار و صحت حساب کاربری در این پیام‌رسان است. وقتی کاربران شماره تلفن یا ایمیل خود را تأیید می‌کنند و پروفایل کاربری خود را تکمیل می‌کنند، تلگرام آن‌ها را به عنوان یک حساب کاربری تأیید شده شناخته و تیک آبی را در پروفایل آن‌ها نمایش می‌دهد.

تیک آبی تلگرام : چگونه نشان تأیید تلگرام را بگیریم؟

اما برای گرفتن نشان تأیید تلگرام، اگر حساب کاربری تأیید شده در هر یک از شبکه‌های اجتماعی مختلفی مثل اینستاگرام، فیسبوک یا توئیتر دارید، کافی‌ست لینک کانال تلگرام خود را در آنها قرار دهید تا کارشناسان تلگرام مطمئن شوند که آن کانال‌ها نیز به شما تعلق دارند. پس از آن، از طریق ربات VerifyBot می‌توان این نشان را دریافت کرد.

اگر در هیچ‌کدام از این شبکه‌های اجتماعی اکانت تأیید شده نداشتم، چه کاری باید انجام دهم؟

اگر صفحه‌ای معتبر در ویکی‌پدیا دارید که بر اساس دستورالعمل‌های این دانش‌نامه یا همان “Notability Guidelines” ایجاد شده باشد و در آن صفحه، لینکی از کانال، ربات یا گروه عمومی شما قرار گرفته باشد، از همان می‌توانید برای گرفتن تیک آبی تلگرام استفاده کنید.

اگر یک نهاد هستید، از لینک کانال تلگرام شما که در وب‌سایت رسمی‌تان درج شده نیز می‌توان برای دریافت نشان تأیید استفاده کرد. هرچند، در این حالت ممکن است ربات Telegram برخی اطلاعات اضافی را پس از بررسی لینک‌های شما در شبکه‌های اجتماعی درخواست کند.

مقاله مشاهده افرادی که پروفایل تلگرام شما را چک میکنند را به شما پیشنهاد میکنم .

ارزش و اهمیت تیک آبی تلگرام

داشتن تیک آبی در تلگرام به کاربران اعتماد بیشتری به حساب کاربری شما می‌بخشد. این تأییدیه از اهمیت و واقعی بودن حساب کاربری خبر می‌دهد و به دیگران نشان می‌دهد که ارتباط با شما امن است. همچنین، در کانال‌ها و گروه‌ها، تیک آبی به عنوان نمادی از مدیریت موثر کانال یا گروه مورد استفاده قرار می‌گیرد.

نحوه درخواست تیک آبی تلگرام

برای دریافت تیک آبی در تلگرام، کاربران باید مراحل زیر را طی کنند:

در ابتدا از ربات VerifyBot@ جهت دریافت تیک آبی تلگرام استفاده کنید.

1- تأیید شمماره تلفن

اولین مرحله برای درخواست تیک آبی، تأیید شماره تلفن است. با وارد کردن شماره تلفن و دریافت کد تأیید، تلگرام اعتبار شماره تلفن را بررسی می‌کند.

2- تأیید ایمیل

ایمیل نیز می‌تواند برای تأیید حساب کاربری استفاده شود. با وارد کردن ایمیل و تأیید کد ارسالی، تلگرام اعتبار ایمیل را تأیید می‌کند.

چرا تلگرام ایمیل می‌خواهد؟ ترفند جدید تلگرام ۲۰۲۳

3- تکمیل پروفایل

تکمیل پروفایل کاربری شامل افزودن عکس پروفایل و نام و نشانی اطلاعات شخصی است. تکمیل این اطلاعات نشان می‌دهد که حساب کاربری شما واقعی است و شما از ویژگی‌های تلگرام بهره‌مندی می‌کنید.

راهکارهای افزایش احتمال گرفتن تیک آبی تلگرام

برای افزایش احتمال گرفتن تیک آبی در تلگرام، می‌توانید از راهکارهای زیر استفاده کنید:

1- استفاده از شماره تلفن واقعی

استفاده از شماره تلفن واقعی و صحیح به شما کمک می‌کند تا اعتبار واقعی بودن حساب کاربری خود را نشان دهید.

2- ارسال اطلاعات شخصی

ارسال اطلاعات شخصی، مثل عکس پروفایل و اطلاعات تکمیلی، نشان‌دهنده جدیت و اعتبار حساب کاربری است.

3- پیوند با شبکه‌های اجتماعی

پیوند کردن حساب تلگرام خود با شبکه‌های اجتماعی مانند اینستاگرام و توییتر، اعتبار حساب کاربری شما را افزایش می‌دهد.

مطالعه بییشتر: سکرت چت تلگرام چیست: ۷ مزیت سکرت چت با چت معمولی در تلگرام

راهکارهای جلوگیری از از دست دادن تیک آبی تلگرام

برای جلوگیری از از دست دادن تیک آبی در تلگرام، به موارد زیر توجه کنید:

1- رعایت قوانین و مقررات تلگرام

رعایت قوانین و مقررات تلگرام بسیار مهم است. تخطی از این قوانین می‌تواند منجر به از دست دادن تیک آبی شما شود.

2- جلوگیری از ارسال پیام‌های ناخواسته

ارسال پیام‌های ناخواسته یا هرزه به دیگران ممکن است توسط تلگرام به عنوان رفتار نامناسب شناخته شود و باعث از دست دادن تیک آبی شما شود.

گرفتن تیک آبی تلگرام چقدر زمان میبره؟

تیک آبی تلگرام نشان‌دهنده تأیید هویت کاربر به عنوان یک حساب کاربری رسمی است. مدت زمان مورد نیاز برای دریافت تیک آبی ممکن است بسته به شرایط متفاوت باشد. برای درخواست تیک آبی، باید مستندات لازم را ارائه دهید و منتظر بمانید تا تیم تلگرام بررسی‌های لازم را انجام دهد.

برای ارسال درخواست تأیید هویت در تلگرام، از لینک زیر استفاده کنید:
https://telegram.org/verification

مدت زمان بررسی درخواست تایید هویت ممکن است چند روز تا چند هفته طول بکشد. در صورتی که درخواست شما تأیید شود، تیک آبی به پروفایل کاربری شما اضافه خواهد شد. لطفاً توجه داشته باشید که تایید هویت برای حساب‌هایی که دارای محتوای رسمی یا برند معتبر هستند انجام می‌شود.

مطالعه بییشتر: دیلیت اکانت تلگرام: ۶ دلیل حذف حساب کاربری تلگرام

سوالات متداول نحوه گرفتن تیک آبی تلگرام

آیا من به نشان تأیید تلگرام نیاز دارم؟

توجه داشته باشید که دریافت نشان تأیید یا تیک آبی تلگرام به معنی افزایش قابلیت‌های اپلیکیشن تلگرام شما نیست. اعطای تیک آبی، صرفاً رویکردی برای تأیید رسمی بودن کانال شما است. این موضوع در مورد وب‌سایت رسمی یا سایر شبکه‌های اجتماعی شما نیز صدق می‌کند.

اگرچه انتظار می‌رود در آینده شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در این زمینه باشیم، اما فعلاً فقط صاحبان شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مشهور می‌توانند با ارسال پیامی به پشتیبانی تلگرام، تیک آبی را برای کانال یا گروه خود دریافت کنند.

آیا تیک آبی در تلگرام مهم است؟

بله، تیک آبی نشان‌دهنده اعتبار و صحت حساب کاربری است و اهمیت بالایی در اعتمادسازی با دیگران دارد.

چگونه می‌توانم تیک آبی در تلگرام بگیرم؟

برای گرفتن تیک آبی، شما باید شماره تلفن یا ایمیل خود را تأیید کرده و پروفایل کاربری خود را تکمیل کنید.

آیا ارتباط با شبکه‌های اجتماعی می‌تواند به گرفتن تیک آبی کمک کند؟

بله، پیوند کردن حساب تلگرام خود با شبکه‌های اجتماعی می‌تواند اعتبار حساب کاربری شما را افزایش دهد. و یکی از قوانین تلگرام جهت گرفتن تیک آبی تلگرام داشتن یک حساب تایید شده در دیگر شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام یا یوتیوب است.

چرا باید قوانین و مقررات تلگرام را رعایت کنیم؟

رعایت قوانین و مقررات تلگرام بسیار مهم است، زیرا تخطی از این قوانین می‌تواند به از دست دادن تیک آبی و حذف حساب کاربری شما منجر شود.

آیا ربات تیک آبی در تمام نسخه‌های تلگرام قابل استفاده است؟

بله، ربات تیک آبی در تمام نسخه‌های تلگرام قابل استفاده است و می‌توانید از آن در هر نسخه از تلگرام بهره‌برداری کنید.

آیا استفاده از ربات تیک آبی هزینه‌ای دارد؟

خیر، استفاده از ربات تیک آبی در تلگرام به صورت رایگان است و هیچگونه هزینه‌ای به آن متصل نمی‌شود.

آیا اطلاعات شخصی من در اختیار ربات قرار می‌گیرد؟

ربات تیک آبی تلگرام از اطلاعات شخصی شما تنها برای تأیید هویت استفاده می‌کند و این اطلاعات به سرعت حذف می‌شوند.

100 میلیون تومان با استفاده از chatgpt بدست آورید مقاله کسب درآمد از هوش مصنوعی chatgpt را به شما پیشنهاد میکنم.

ارتباط با تیم پشتیبانی برای گرفتن تیک آبی تلگرام 

برای تماس با تیم پشتیبانی تلگرام، می‌توانید به صفحه تماس با پشتیبانی تلگرام در وب‌سایت آن‌ها مراجعه کنید. در این صفحه، شما می‌توانید با ارسال تیکت یا پیام، با تیم پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.

همچنین، در برخی موارد، می‌توانید با استفاده از بخش پشتیبانی در برنامه تلگرام، با تیم پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید. برای استفاده از این قابلیت، می‌توانید از طریق صفحه تنظیمات در برنامه تلگرام، به قسمت پشتیبانی بروید و با استفاده از گزینه “تماس با پشتیبانی” یا “Contact Us”، با تیم پشتیبانی تلگرام در ارتباط باشید.

در هر صورت، توصیه می‌شود قبل از تماس با تیم پشتیبانی تلگرام، سوالات و مشکلات خود را به دقت بررسی کرده و در صورت امکان، با استفاده از منابع آموزشی و پشتیبانی موجود در وب‌سایت تلگرام، تلاش کنید مشکلات خود را حل کنید.

مطالعه بییشتر: کسب درآمد از تلگرام | ۱۵ روش خفن و مطمئن پول سازی با تلگرام

نقش تیک آبی در اعتمادسازی

تیک آبی در اعتمادسازی بسیار مؤثر است. هنگامی که حساب کاربری تأیید شده دارید، دیگران می‌توانند با اطمینان بیشتری به شما اعتماد کنند و از خدمات و محتوایی که ارائه می‌دهید بهره‌مند شوند.

اشتباهات شایع در درخواست تیک آبی تلگرام

بعضی افراد با تلاش‌های نادرست، تلاش می‌کنند تا تیک آبی را به صورت نادرست و کمکی برای بهبود اعتبار خود بگیرند. این اشتباهات شامل موارد زیر می‌شود:

9.1. ارسال اسناد جعلی

ارسال اسناد جعلی به منظور دریافت تیک آبی، عملاً کلاهبرداری است و در صورت شناسایی می‌تواند به تعلیق یا حذف حساب کاربری شما منجر شود.

9.2. خرید تیک آبی تلگرام

خرید تیک آبی از طریق راهکارهای غیرقانونی، همچنین اشتباه است و می‌تواند به از دست دادن تیک آبی و حتی حذف حساب کاربری شما منجر شود.

نتیجه‌گیری

در این مقاله، به بررسی روش‌های گرفتن تیک آبی تلگرام پرداختیم. تیک آبی نشان‌دهنده اعتبار و صحت حساب کاربری در این پیام‌رسان است و اهمیت بالایی در اعتمادسازی با دیگران دارد. برای گرفتن تیک آبی، بهتر است از راهکارهای معتبر و قانونی استفاده کرده و از اشتباهات جلوگیری کنیم. تلاش برای افزایش اعتماد دیگران و ارتقای حساب کاربری در تلگرام باعث می‌شود تا تجربه ارتباط با این پیام‌رسان برای همگان لذت‌بخش‌تر و ایمن‌تر شود.

نویسنده
مقالات مرتبط

3 پاسخ

 1. راهی وجود نداره که مثلا بدون خرید اشتراک پریمیموم تلگرام یا داشتن اکانت های شبکه های اجتماعی دیگه بشه این تیک ابی تلگرام رو گرفت؟

  مثلا با قرار دادن ایموجی یا استیکر تیک ابی کنار نام پروفایل خودمون

  آیا این روش شدنیه؟

  1. هدف اصلی ما برای گرفتن تیک ابی هم همینه یعنی قرار دادن ایموجی تیک آبی کنار نام کاربری.

   اما مشکل اصلی اینه که ایموجی تیک ابی در لیست استیکرها وجود نداره و تنها روش استفاده از ایموجی تیک آبی تهیه اشتراک پریمیوم تلگرام است که بسته استیکرهای جدید رو میتونید دانلود و ازش استفاده کنید.

   ضمن اینکه الان در حال حاضر تلگرام اجازه قرار دادن هر نوع ایموجی در کنار نام پروفایل خود نمیدهد ولی با تهیه اشتراک پریمیوم این مورد امکان پذیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.

مثل نات کوین حسرت این فرصت رو نخورید

آخرین فرصت عمر

500 دلار برای هر 1 میلیون سکه
استخراج دلارهای این فرصت
تا فرصت هست، استفاده کنید وگرنه بعدن فقط حسرت می خورید.!!!
close-link
پنل ثبت نام کاربران
جهت ورود یا ثبت نام، دکمه مورد نظر را انتخاب کنید.

گزینه ثبت نام در تنظیمات عمومی شما فعال نیست.